Melaka

KPDNKK Negeri Melaka

MELAKA

En. Muhabir b. Ibrahim
Pengarah,

Kementerian Perdagangan Dalam Negeri,

Koperasi dan Kepenggunaan Negeri Melaka,
Aras 6, Wisma Persekutuan,
Jalan MITC, Hang Tuah Jaya
75450 AYER KEROH, MELAKA.
PEJABAT AM : 06 2345822
NO. FAKS : 06 2345811
KOORDINAT PETA: (2.269617, 102.285052)

Carta - Melaka

Senarai Nama Pegawai
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepengunaan Negeri Melaka.

Nama Jawatan No. tel
06-2345xxx
Muhabir bin Ibrahim Pengarah 844 / 868 muhabir
Jamil bin Buang Timbalan Pengarah / Ketua Pegawai Penguatkuasa Negeri 820 / 867 jamil
Kosong Timbalan Ketua Pegawai Penguatkuasa Negeri 830  
SEKSYEN PENGURUSAN DAN KEWANGAN
Noriah Bt. Abdul Mutalip Pen. Pegawai Tadbir 848 noriahmutalip
Diana binti Dolah Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 858 diana
Nurul Ezwin binti Mohd Noor Penolong Akauntan 855 ezwin
Mohd Zaidi bin Kulub Pembantu Tadbir (Kewangan) 866 zaidikulub
Suhana binti Abd Rahim Pembantu Tadbir (Kewangan) 866 suhana
Norhazliza binti Abd Aziz Pembantu Tadbir 823 norhazliza
Suhaila binti Mohd Aini Pembantu Tadbir 832 suhaila
Masrina binti Bachok Pembantu Tadbir 823 masrina
Zainun binti Zakaria Pembantu Tadbir  823 zainon
Talian Am   822/823/825  
Faks   811/810  
SEKSYEN KEPENGGUNAAN
Yazri Izwan bin Yahya Penolong Pengarah 850 yazri
Normah binti Ahmad Pen. Pegawai Tadbir 846 normahahmad
Norhafisah binti Abdullah Pen. Pegawai Tadbir 849 norhafisah
Mageswari a/p Sukumaran Pembantu Tadbir 861 mageswari
Nor Arlia binti Ramli Pembantu Tadbir 861 arlia
Faks   833  
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (UNIT FORENSIK, ADUAN, SIPAR DAN TEKNIKAL)
KOSONG Penolong Pengarah 812  
Norizan binti Ismail Pen. Pegawai Penguatkuasa 808 norizan
Suhaimy bin Samat@Siron Pembantu Penguatkuasa 873 suhaimysamat
Mohd Aizamie bin Namami Pembantu Penguatkuasa 854 aizamie
Siti Nor Huzailin binti Mohd Yazid Pembantu Penguatkuasa 860 norhuzailin
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (UNIT JUALAN LANGSUNG DAN PERSAINGAN)
KOSONG Penolong Pengarah 816  
KOSONG Pen.Pegawai Penguatkuasa 842  
KOSONG Pembantu Penguatkuasa 854  
Fauziah binti Zainal Pembantu Penguatkuasa 870 fauziah
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (UNIT HAKCIPTA DAN CAKERA OPTIK)
KOSONG Penolong Pengarah 819  
Suhaimy bin Yamin Pen. Pegawai Penguatkuasa 831 suhaimy
Abu Hasan bin Abas Pen. Pegawai Penguatkuasa 806 hasan
Yang Zuraidah binti Musa Pembantu Penguatkuasa 860 yangzuraidah
Mohd Noor Halimy bin Mohd Najib Pembantu Penguatkuasa 843 halimy
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (UNIT PERIHAL DAGANGAN DAN RISIKAN)
Mohd Tarmimi bin Rashid Penolong Penguatkuasa 815 tarmimi
Zaki Pen.Pegawai Penguatkuasa 845 mufdi
Yunos Pen.Pegawai Penguatkuasa 807 hanuna
Jaidana binti Keman Pembantu Penguatkuasa 873 jaidana
A`azzulkhair bin Ismail Pembantu Penguatkuasa 871 azzulkhair
Hasli bin Hassan Pembantu Penguatkuasa 854 hasli
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (TIMBANG SUKAT)
KOSONG Penolong Pengarah 821  
Teoh Lian Tong Pen. Pegawai Penguatkuasa 830 teoh
Abdul Malek bin Husin Pembantu Penguatkuasa 851 abdulmalekhusin
Shahrul Nizam bin Abu Samah Pembantu Penguatkuasa 821 shahrulnizam
Mohd Azreen bin Mamor Pembantu Penguatkuasa 875 azreenmamor
Musa bin Jaafar Pembantu Penguatkuasa 871 musajaafar
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (UNIT PERLINDUNGAN PENGGUNA)
Norehan binti Rosli Penolong Pengarah 818 norehan
Mohd Hanif bin Ramli Pen. Pegawai Penguatkuasa 834 mohdhanif
Azril Anuar bin Kasim Pembantu Penguatkuasa 871 azril
Fauzi bin Mohd Dali Pembantu Penguatkuasa 872 fauzidali
Hamizah binti Mohamed Yusof Pembantu Penguatkuasa 877 hamizah
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (UNIT KAWALSELIAAN BEKALAN)
Zahrin bin Zaini Penolong Pengarah 813 zahrin
KOSONG Pen. Pegawai Penguatkuasa 828  
Zulia binti Md Yusof Pen. Pegawai Penguatkuasa 839 zulia
Haidzir Shah bin Hairudin Pen. Pegawai Penguatkuasa 824 haidzirshah
Muhamad Faizal bin Samah  Pembantu Penguatkuasa  854 faizalsamah
Jefri bin Atan Pembantu Penguatkuasa  805 jefriatan
Idris bin Amin Pembantu Penguatkuasa  872 idrisamin
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (UNIT KAWALSELIAAN HARGA)
Rohaimi bin Mohamed Zawawi Penolong Pengarah 816 rohaimi
Mohd Yusof bin Mohd Noor Pen. Pegawai Penguatkuasa 853 mohdyusof
Juliana binti Johari Pen. Pegawai Penguatkuasa 837 juliana
Mohd Azzmi bin Abu Dolah Pembantu Penguatkuasa 854 mohdazzmi
Zamani bin Yaakub Pembantu Penguatkuasa 876 zamani
Siti Nor Suhaibah binti Mansul Pembantu Penguatkuasa 878 suhaibah
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (UNIT PENDAKWAAN, PERUNDANGAN DAN ISO)
KOSONG Penolong Pengarah 817  
Sallim bin Wahid Pen. Pegawai Penguatkuasa    830 sallim
Mohd Azuan bin Mohd Noor Pen. Pegawai Penguatkuasa    843 azuan
Asmahwati binti Ahmad Pen. Pegawai Penguatkuasa    852 asmahwati
Azmindar bin Mohd Sahlan Pembantu Penguatkuasa 875 azmindar
KOSONG Pembantu Penguatkuasa 854  
SEKSYEN PENGUATKUASAAN (UNIT PENGURUSAN EKSIBIT DAN STOR)
Herwan bin Maulud Pembantu Penguatkuasa 854 herwan
Mohd Nazir bin Salleh@Ali Pembantu Penguatkuasa 877 mohdnazir
Mohd Azlan bin Othman Pembantu Penguatkuasa 876 mohdazlan
Faks   810  
Bilik Gerakan   869  
SEKSYEN PERDAGANGAN DALAM NEGERI
KOSONG Penolong Pengarah 840  
Tan Giok Tiu Pen. Pegawai Tadbir 857 gioktiu
Habibah binti Abdul Pen. Pegawai Tadbir 859 habibahabdul
Mahat bin Hassan Pembantu Tadbir    862 mahathassan
Rosnah binti Ahmad Pembantu Tadbir  862 rosnahahmad
Faks   833  
SEKSYEN TRIBUNAL TUNTUTAN PENGGUNA MALAYSIA
Nurul Hafzi bin Hamid Penolong Pegawai Undang-Undang 827 hafzi
Nur`Ain binti Moidin Pembantu Tadbir (Kewangan) 866 nurainmoidin
Sarina binti Abdullah Pembantu Tadbir 865 sarina
Faks   833  
SEKSYEN UNDANG-UNDANG
KOSONG Pegawai Undang-Undang 826  
KOSONG Pembantu Tadbir 841  
Faks   810  
 
Noraini binti Mohamed Zahidi Pen. Pegawai Penguatkuasa 808 norainizahidi
Norafida binti Bulat Pen. Pegawai Penguatkuasa 807 norafida
Syed Mazlam bin Syed Ali Pembantu Penguatkuasa 807 mazlam
Salahuddin bin Saari Pembantu Penguatkuasa 845 salahudin
Salihim bin Saari Pemandu 823 salihim

 

Paparan : 44377
Dikemas kini pada : 25 Jun 2014